Κυπελλούχος η Αναγέννηση Άρτας κόντρα στον ΠΑΣ Ανέζα (vids)
Με άνεση κατέκτησε το Κύπελλο Άρτας η Αναγέννηση, με 3-0 επί του ΠΑΣ Ανέζα στον τελικό στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης, γράφοντας έτσι τον ιδανικό επίλογο σε μια πετυχημένη σεζόν, όπου προηγήθηκε η παραμονή στη Γ΄ Εθνική.
Για την ομάδα του Βαγγέλη Τζιάρρα σκόραραν οι Λισγάρας (8΄), Παππάς (43΄) και Παπακίτσο (65΄).
Αναγέννηση Άρτας (Βαγγέλης Τζιάρρας): Μπακόλας, Παπανίκου, Πάνου, Λισγάρας, Θεοδωράκης, Γιαλεδάκης, Μπεκατώρος (67′ Μουσιωτίτσας), Μανιώτης, Φερεντίνος (46′ Κυριάκης), Πάνος (46′ Κωνσταντίνου), Παππάς
ΠΑΣ Ανέζα (Δημήτρης Σφήκας): Γεωργάκης, Χουλιάρας Αν. (88′ Θεμελής), Γκανάρας, Παπανίκου, Ρώσσιος, Παναγιώτου, Χρηστογιάννης (88′ Πλακιάς), Σιώζος Γ. (57′ Νίκαρης), Μιχάλης, Ζώης, Ρούμπος (67′ Παύλου).