Μαζί στις Σπέτσες Μελισσανίδης και Αλμέιδα (pic)
Δεν είναι κάτι το πρωτόγνωρο να βλέπουμε τον Δημήτρη Μελισσανίδη και τον Ματίας Αλμέιδα να περνούν χρόνο μαζί και εκτός… εργασιακού χώρου.
Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ διατηρεί άριστη σχέση με τον «Πελάδο», γεγονός που αποτυπώνεται στο ότι για ακόμα μια φορά ο προπονητής της Ένωσης βρέθηκε μαζί με την οικογένεια του στο σκάφος του Μελισσανίδη, εκμεταλλευόμενος το ότι ο «δικέφαλος» επιστρέφει στις προπονήσεις αύριο.
Η σχέση που έχει αναπτυχθεί μεταξύ των δύο ανδρών, έχει πολύ ισχυρούς δεσμούς, ενώ μαζί τους ήταν και ο γιος του Δημήτρη Μελισσανίδη, Γιώργος, ο οποίος ακολούθησε με το δικό του σκάφος.
Μάλιστα ο Αλμέιδα έκανε ανάρτηση στο Instagram από το σκάφος, ευχόμενος «Καλή Κυριακή».