Με δυο απουσίες ο ΑΟΑΝ κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης
Δυο σημαντικές απουσίες, αλλά και μια επιστροφή θα έχει ο ΑΟΑΝ στο δύσκολο ματς με τον Απόλλωνα Σμύρνης.
Συγκριμένα εκτός θα είναι οι Πιθαρούλης και Χριστογιάννης, ο οποίος νιώθει ενοχλήσεις στον προσαγωγό.
Στα θετικά για τον τεχνικό της ομάδας είναι η επιστροφή του Τσανάι, ο οποίος έχει ενσωματωθεί κανονικά στις προπονήσεις και θα είναι έτοιμος για την Ριζούπολη.
Παράλληλα, ανεβάζει ρυθμούς ο Κάρλος, ο οποίος αν και δεν ήταν στο 100% αγωνίστηκε απέναντι στο Χαϊδάρι, ως αλλαγή. Η κατάσταση του πολύ σημαντικού για τον ΑΟΑΝ μέσου βελτιώνεται συνεχώς, καθώς φαίνεται πως έχει ξεπεράσει ένα δύσκολο διάστημα που ταλαιπωρήθηκε αρκετά από ενοχλήσεις.