Με Κάτσε η Καλαμάτα κόντρα στον Ολυμπιακό Β’
Τον Εργκίς Κάτσε θα έχει στην αποστολή της η Καλαμάτα για τον αυριανό (24/2) αγώνα κόντρα στον Ολυμπιακό Β’, για την 20η αγωνιστική της Super League 2.
Από εκεί και πέρα «εκτός» έμειναν οι Κάνιας, Μοζέρ, Πέππας και ο Λιθουανός αμυντικός, Τζουργιόνας.
Η αποστολή για τον αυριανό αγώνα με τον Ολυμπιακό Β αποτελείται από 21 ποδοσφαιριστές: Κόβαλ, Γιαννίκογλου, Κωστούλας, Τζανακάκης, Βαλεριάνος, Κωνσταντινόπουλος, Στρούγγης, Καρασαλίδης, Αρίμπας, Τάτος, Λόπεθ, Άλβες, Κάτσε, Κοζορώνης, Κατάλντι, Γρίβας, Πασάς, Κωτσόπουλος, Ελιβέλτο, Ακόστα, Μπαράλες.