Μία μεταγραφή και τρεις ανανεώσεις για την ΑΕ Μυκόνου
Τις τελευταίες ημέρες οι εξελίξεις σχετικά με το ρόστερ της ΑΕ Μυκόνου τρέχουν και τις τελευταίες δύο ημέρες πραγματοποιήθηκε μια μεταγραφή και τρεις ανανεώσεις συμβολαίων.
Όσον αφορά τη μεταγραφή, ο Νίκος Σαμπανίδης τη νέα σεζόν θα αγωνίζεται στην ομάδα του νησιού, ενώ οι Θωμάς Παπαδόπουλος, Αλέξανδρος Αρκούδας και Βίτορ Ουγκό Πινέιρο θα συνεχίσουν να φοράνε τη φανέλα της ΑΕ Μυκόνου.