Νέας Αρτάκη: Ανακοίνωσε τον Γιώργο Σπύρου
Την απόκτηση του νεαρού μεσοεπιθετικού, Γιώργου Σπύρου, ανακοίνωσε η Νέα Αρτάκη.
Η ανακοίνωση της ομάδας:
Ο Αθλητικός Όμιλος Νεας Αρτακης είναι στη πολύ ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την συμφωνία μεταγραφής και έναρξη της συνεργασίας του με τον ποδοσφαιριστη Σπύρου Γιώργο.
Ο Γιωργος Σπυρου αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός και τον προηγούμενο χρόνο αγωνιζόταν στην ομαδα του ΑΟ Κυζίκου Νέας Αρτάκης στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στην ομάδα Κ19 της Athens Kallithea FC , και προέρχεται απο τις ακαδημιες του ΑΟ Κυζίκου .
Του ευχόμαστε καλή δύναμη και καλή επιτυχία στους πρωταγωνιστικούς στόχους που έχει θέσει η ομαδα μας την φετινή Ποδοσφαιρική Χρόνια 2024 – 2025.
Εκ του ΔΣ του ΑΟ Νέας Αρτάκης