Ο Απόλλων Καλαμαριάς φιλοξενεί τον… δίδυμο από τη Στοκχόλμη
Διεθνές φιλικό με τον… συνονόματο Apollon Solna από τη Σουηδία, με τον οποίο διαχρονικά υπάρχουν δεσμοί λόγω κοινής ονομασίας, ανακοίνωσε για την Πέμπτη (28/3) ο Ερασιτέχνης Απόλλων Καλαμαριάς.
Η διεθνής αναμέτρηση για την ομάδα του Κώστα Παπαδόπουλου θα διεξαχθεί στην Καλαμαριά στις 16:30, με τους «κοκκινόμαυρους» να καλούν τον κόσμο στο γήπεδο, επισημαίνοντας ότι η είσοδος είναι ελεύθερη για όλους.