«Ο Μαξ και οι άλλοι»
Μια παρέα των «πρασίνων» μεγαλώνει. Ο Φίλιπ Μαξ είναι ο νέος παίκτης του Παναθηναϊκού ο οποίος θα ταλαιπωρήσει από τα αριστερά τους αντίπαλους επιθετικούς και αμυντικούς.
Το «τριφύλλι» ενισχύεται σημαντικά με παίκτες όπως ο Τετέ, ο Ίνγκασον, ο Μαξίμοβιτς, ο Μπάλντοκ έχοντας προσθέσει ήδη από την προηγούμενη χρονιά στις τάξεις του, τον Μπακασέτα, τον Ντραγκόφσκι και τον Γεντβάι. Και μέχρι το τέλος του Αυγούστου, οπότε και τελειώνει η μεταγραφική περίοδος, όλα… παίζονται!
Για όλα αυτά μπορείτε να ακούσετε στο νέο επεισόδιο “Ο Μαξ και οι άλλοι” της σειράς “Σύλλογος Μεγάλος…το podcast”