ΟΦΗ: Έκανε δικό του τον Κουτσουπιά
16.07.24 | 08:15
Ο ΟΦΗ αγόρασε ολοκληρωτικά τα δικαιώματα του Φώτη Κουτσουπιά, ο οποίος την περσινή σεζόν αγωνίστηκε ως δανεικός από την Σπαλ, καθώς ο δεξιός οπισθοφύλακας υπέγραψε χθες (15/7) συμβόλαιο με τον ομάδα του Ηρακλείου.
Οι Κρητικοί με αυτόν τον τρόπο δείχνουν έμπρακτα ότι κοιτάζουν το «χτίσιμο» της επόμενης ημέρας του συλλόγου, δυναμώνοντας ακόμα πιο πολύ το ελληνικό στοιχείο.
Ο 18χρονος δεξιός μπακ αναμένεται μάλιστα να μεταβεί και στο Όστερμπεκ, προκειμένου να πάρει μέρος στο βασικό στάδιο της προετοιμασίας των Ομιλητών.