ΟΦΗ: Με Νους και Γιούνγκ στο ματς με την Athens Kallithea
Τα δύο νέα μεταγραφικά αποκτήματα του ΟΦΗ, Τιάγκο Νους και Άντριου Γιούνγκ θα συμπεριληφθούν στην αποστολή της ομάδας ενόψει του αυριανού (3/8) φιλικού αγώνα με την Athens Kallithea.
Με προπόνηση που έγινε το πρωί της Παρασκευής (2/8) στο “Θεόδωρος Βαρδινογιάννης” η ομάδα ολοκλήρωσε την προετοιμασία της για το ματς με την ομάδα των Νοτίων Προαστείων.
Το πρόγραμμα περιελάμβανε ασκήσεις κυκλοφορίας της μπάλας, ασκήσεις τακτικής και στατικές φάσεις.
Στην αποστολή βρίσκονται οι: Χριστογεώργος, Mπάουμαν, Μαρινάκης, Μπρεσάν, Χατζηθεοδωρίδης, Γκονζάλες, Χριστόπουλος, Λαμπρόπουλος, Αμπάντα, Καραχάλιος, Ριέρα, Γκαγιέγκος, Νέιρα, Αποστολάκης, Φαϊτάκης, Κουτεντάκης, Μπάκιτς, Ισέκα, Χιμένεθ, Νους, Γιούνγκ, Θεοδοσουλάκης.
Η αποστολή για τον φιλικό αγώνα με την Athens Kallithea __ Squad list for the friendly match against Athens Kallithea #preseason24_25 #oficrete #oficretefc #ofifc #greece #football #crete #monoofi pic.twitter.com/1ZkXOuDfuh
— OFI Crete F.C. (@OFI_Crete) August 2, 2024