Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του ΠΑΣ ενόψει Άρη
Ο ΠΑΣ Γιάννινα αντιμετωπίζει τον Άρη το Σάββατο (10/2, 19:00) στους «Ζωσιμάδες», με μοναδικό στόχο τη νίκη που θα τον ξεκολλήσει από την τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα της Super League.
H προετοιμασία για τον αυριανό αγώνα ολοκληρώθηκε με προπόνηση στο ΠΕΑΚΙ και περιελάμβανε τόνωση.
Η αποστολή του ΠΑΣ μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης αποσύρθηκε στο ξενοδοχείο που παραμείνει το προηγούμενο βράδυ της κρίσιμης αναμέτρησης κόντρα στους Θεσσαλονικείς.