Ολυμπιακός: Σε Ταίναρο, Αρεόπολη και Γύθειο τα ευρωπαϊκά τρόπαια (pics)
Μετά τη Σπάρτη και την αποθέωση του κόσμου στα «ερυθρόλευκα» τρόπαια, ο Ολυμπιακός συνεχίζει την περιοδεία του στην Μάνη, με τα τρόπαια να πηγαίνουν το πρωί της Τετάρτης (24/7) στο ακρωτήριο Ταίναρο, την Αρεόπολη και το Γύθειο.
Το βράδυ της Τετάρτης είναι προγραμματισμένη εκδήλωση στην Πλατεία Δημαρχείου στο Γύθειο στις 19:30, εκεί που οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού θα έχουν τη δυνατότητα να δουν από κοντά τα τρόπαια του Conference League και του UEFA Youth League.