Παναιγιάλειος: Ανακοίνωσε την απόκτηση του Σταθόπουλου
Παίκτης του Παναιγιάλειου είναι και επισήμως ο Μπάμπης Σταθόπουλος.
Η ανακοίνωση του πελοποννησιακού συλλόγου για το νεαρό παίκτη αναφέρει:
«Γεννημένος στις 17 Ιουνίου του 2006, ο 18χρονος κεντρικός αμυντικός έχει αγωνισθεί στον Δία Σαραβαλίου, συνέχισε με την Κ17 και Κ19 της Παναχαϊκής και την προηγούμενη σεζόν είχε 35 συμμετοχές με τον Άρη Πατρών και 4 γκολ.
Τον καλωσορίζουμε στον σύλλογο μας. Του ευχόμαστε να είναι υγιής και να βοηθήσει την ομάδα μας να πετύχει τον στόχο της στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας».