Παναθηναϊκός: Πατάει… γκάζι ενόψει Μπότεφ Πλόβντιβ – Μέρος του προγράμματος ο Ιωαννίδης
Ο Παναθηναϊκός καλείται να ξεπεράσει το εμπόδιο της Μπότεφ Πλότντιβ στον δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League (25/07), με την προετοιμασία των «πράσινων» να βρίσκεται στην τελική ευθεία.
Οι παίκτες του Ντιέγκο Αλόνσο επέστρεψαν σήμερα (21/07) στις προπονήσεις μετά το ρεπό του Σαββάτου. To πρόγραμμα περιελάμβανε rondo, ασκήσεις κυκλοφορίας μπάλας, τακτική και διπλό σε περιορισμένο χώρο. Μέρος της προπόνησης μαζί με τους συμπαίκτες του ακολούθησε ο Φώτης Ιωαννίδης, προτού συνεχίσει το ατομικό του πρόγραμμα.
Η επόμενη προπόνηση του «τριφυλλιού» είναι προγραμματισμένη για το απόγευμα της Δευτέρας (22/7).
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.