Πάνω από 100 φίλοι του Παναθηναϊκού υποδέχθηκαν την αποστολή (vid)
Περισσότεροι από 100 φίλους του Παναθηναϊκού βρέθηκαν στο Ελευθέριος Βενιζέλος για να υποδεχθούν την αποστολή που επέστρεψε από την Θεσσαλονίκη με το μεγάλο «διπλό» στις αποσκευές.
Κάτι η συνεχής βροχή στην Αττική αλλά φυσικά πολύ περισσότερο η ρεβάνς κράτησαν τους περισσότερους φίλους του Παναθηναϊκού μακριά από πανηγυρισμούς. Ωστόσο 100 φίλοι του τριφυλλιού έσπευσαν να χειροκροτήσουν θερμά τους νικητές δίνοντας το σύνθημα ενόψει της ρεβάνς.