Παντέλης: «Θα ανεβαίνουμε όσο περνάει το διάστημα»
Ο τεχνικός του Άρη Πετρούπολης, Νίκος Παντέλης αναφέρθηκε στα στοιχεία που είδε στο φιλικό με τον Καραβά, ενώ τόνισε ότι η βελτίωση θα έρθει μέσα από την προετοιμασία.
Ο τεχνικός του Άρη Πετρούπολης, Νίκος Παντέλης αναφέρθηκε στα στοιχεία που είδε στο φιλικό με τον Καραβά, ενώ τόνισε ότι η βελτίωση θα έρθει μέσα από την προετοιμασία.
- Διαφήμιση -