Παραμένει στην Καβάλα ο γενικός αρχηγός Γιώργος Μανάφης
Η Καβάλα ανακοίνωσε πως και την νέα χρονιά στην θέση του γενικού αρχηγού θα βρίσκεται ο Γιώργος Μανάφης. Ο Γιώργος εμπνέει εμπιστοσύνη στα αποδυτήρια και αποτελεί την καλύτερη επιλογή για τον συγκεκριμένο ρόλο.
Η ανακοίνωση της ομάδας:
Η ΠΑΕ Α.Ο. Καβάλα ανακοινώνει πως συνεχίζει στην ομάδα μας και τη νέα χρονιά, ο γενικός αρχηγός Γιώργος Μανάφης. Ο Γιώργος δεν χρειάζεται περαιτέρω συστάσεις, καθώς όλα αυτά τα χρόνια προσφέρει τα μέγιστα στον ΑΟΚ, εμπνέει εμπιστοσύνη στα αποδυτήρια και αποτελεί την καλύτερη επιλογή για τον συγκεκριμένο ρόλο.