Το «ευχαριστώ» του Ολυμπιακού στον κόσμο του (pic)
Εύκολο ήταν το απόγευμα της Κυριακής (7/4) για τον Ολυμπιακό, καθώς επικράτησε με το εμφατικό 5-1 επί της Λαμίας. Ο κόσμος των «ερυθρολεύκων» δεν έλειψε από το πλευρό της ομάδας, δίνοντας δυναμικό «παρών» καθ’ όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης.
Ο Ολυμπιακός με ανάρτηση που έκανε ευχαρίστησε τους 500 περίπου φιλάθλους του που παρευρέθηκαν στο ΔΑΚ Λαμίας, καλώντας παράλληλα τον κόσμο του στο «Καραϊσκάκης» για τον προημιτελικό απέναντι στη Φενέρμπαχτσε (11/4, 19:45, Cosmote Sport 3 HD).
Δείτε την ανάρτηση της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ:
🙏🏻🔴⚪️ Ευχαριστούμε για την στήριξή σας❗
Σας περιμένουμε την Πέμπτη 👊🏻 pic.twitter.com/sPJWFQ6Un6
— Olympiacos FC (@olympiacosfc) April 8, 2024