Το μήνυμα της Νόα στον κόσμο της ενόψει ΑΕΚ (video)
Η ΑΕΚ την Τρίτη (6/8) θα αντιμετωπίσει την Νοά στο πλαίσιο του γ΄προκριματικού του Conference League, με φόντο την πρόκριση στα play off της διοργάνωσης. Η ρεβάνς είναι προγραμματισμένη για τις 15 Αυγούστου «Αγία Σοφία – OPAP Arena».
Η Νόα κάλεσε τους οπαδούς της να δώσουν δυναμικό «παρών» στις εξέδρες του «Αbovyan City Stadium» εκεί όπου θα αντιμετωπίσει την ΑΕΚ για το Conference League.
Η ομάδα της Αρμενίας με βίντεο που ανέβασε, χαρακτηριζει πολύ δύσκολο και σημαντικό παιχνίδι αυτό με την Ενωση.