Βέροια: Έκοψε βασιλόπιτα – Τυχεροί Πολλαετίδης και Τσανασίδης
Την καθιερωμένη ετήσια εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας διοργάνωσε η Βέροια.
Τυχεροί της βραδιάς ήταν ο προπονητής Γιάννης Πολλαετίδης και ο νεαρός τερματοφύλακας, Γιώργος Τσανασίδης, που βρήκαν τα φλουριά και κέρδισαν χρηματικά έπαθλα.
Την πίτα έκοψε ο πρόεδρος, Αγάπιος Αναστασιάδης, ενώ παρών ήταν και ο Κώστας Μπίκας, που πάντα είναι κοντά στην ομάδα και μετά την αποχώρηση της οικογένειάς του από τα κοινά της Βέροιας.
Η ομάδα της Ημαθίας, ενισχυμένη με τα τελευταία αποκτήματα και με φόρα από το διπλό στην Επανομή (0-3), φιλοδοξεί να συνεχίσει την αντεπίθεσή της, την Κυριακή εντός με τον Αετό Βαρβάρας, του παλιού γνώριμου Χρήστου Ζαρογιάννη.