Βέροια: Μεταγραφή από το πάνω ράφι με τον Γιάννη Παπαδόπουλο
Μία σπουδαία μεταγραφή από αυτές που χαρακτηρίζονται από… το πάνω ράφι έκανε η ΒΕΡΟΙΑ 1960, η οποία ήρθε σε συμφωνία με τον τερματοφύλακα Γιάννη Παπαδόπουλο ο οποίος θα προασπίσει για άλλη μία φορά την εστία της «βασίλισσας» του βορρά.
Ο 25χρονος τερματοφύλακας αγωνίστηκε με τα χρώματα της Βέροιας στο πρωτάθλημα της Superleague2 και ιδιαίτερα στους αγώνες μπαράζ για την άνοδο της «βασίλισσας» στην Superleague, κόντρα σε Λαμία και Λεβαδειακό.
Η επίσημη παρουσίαση του Γιάννη Παπαδόπουλου θα γίνει την Δευτέρα ή το αργότερο την Τρίτη.