Ξαφνικό πρόβλημα στον ΠΑΟΚ με Μιχαηλίδη
Ο τραυματισμός του Γιάννη Μιχαηλίδη επισκίασε την σημερινή προπόνηση του ΠΑΟΚ ενόψει του κυριακάτικου ντέρμπι με την ΑΕΚ (11/2).
Οι «ασπρόμαυροι» πραγματοποίησαν ασκήσεις φυσικής κατάστασης, στη συνέχεια οι παίκτες δούλεψαν εναλλάξ σε δύο γκρουπ στην τακτική και τις στατικές φάσεις, ενώ στο φινάλε διεξήχθη κι οικογενειακό δίτερμα.
Συγκεκριμένα η ενημέρωση της «ασπρόμαυρης» ΠΑΕ αναφέρει ότι ο Γιάννης Μιχαηλίδης γύρισε το πόδι του, και υπέστη διάστρεμμα με την κατάσταση του να αξιολογείται εκ νέου το Σάββατο πριν ο Ράζβαν Λουτσέσκου ανακοινώσει την αποστολή.
Να σημειωθεί ότι ο Ρουμάνος τεχνικός θα ανακοινώσεις του εκλεκτούς της αποστολής για το ντέρμπι με την ΑΕΚ μετά την τελευταία προπόνηση του θα πραγματοποιηθεί στο Σάββατο στις 17:45.